Шановні студенти!

До Вашої уваги оприлюднено сформовані віртуальні групи для вивчення дисциплін вільного вибору. Для ознайомлення зі списками перейдіть за наступними посиланнями:

Дисципліни гуманітарного блоку для студентів 1го курсу нормативного терміну навчання (заняття почнуться з осіннього семестру 2017-18 н.р.)

Дисципліни сертифікатної програми для студентів 1го курсу нормативного терміну навчання (заняття почнуться з весняного семестру 2017-18 н.р.)

Дисципліни сертифікатної програми для студентів 1го курсу нормативного терміну навчання для спеціальностей 073 менеджмент та 242 туризм (заняття почнуться з осіннього семестру 2018-19 н.р.)

Перелік сертифікатних програм, які не набрали необхідну кількість слухачів (студентів було перезаписано на інші програми)

Розклад занять дивіться у особистих кабінетах або на сайті http://kis.kname.edu.ua/timeTable/student.

Baby Kyle

beketov 155