Підкорення Москви!

Москва сльозам не вірить, а вірить у велику працю та талант!

1 лютого 2013 року столицю Російської Федерації місто Москву підкорив наш славетний колектив сучасного танцю “THE NEXT”. “Танцюючий Шива” - так називається танцювальна композиція, з якою поїхали на фестиваль наші студенти — учасники колективу. Складні танцювальні комбінації, стилізація під східні єдиноборства, екзотичні костюми, музичний малюнок що змінюється, складний і яскравий грим створили казковий світ Шиви.

1 f22 f4

Щиро вітаємо активного учасника художньої самодіяльності Академії - Театр і школу танцю «THE NEXT» із значною перемогою. Колектив під керівництвом талановитого хореографа О.М. Бурак у запеклій конкурентній боротьбі (60 колективів) виборов 1 місце у Міжнародному фестивалі сучасного танцю «Кремлівські зірки - 2013» в номінації «вільна танцювальна категорія», дорослі. Фестиваль проходив під егідою Міжнародної федерації танцю (IDF) та Федерації сучасного та естрадного танцю Росії. На танцювальному заході були представлені судді і учасники з Росії, України, Білорусії, Італії, Іспанії, Сербії, Венгрії, Літви, Естонії, Фінляндії, Молдови.

Дана перемога відкриває нові шляхи для культурного розвитку молоді колективу клубу та Академії в цілому, та укріплює міжнародні зв’язки й престиж нашої Alma mater.
Щиро бажаємо колективу «THE NEXT» подальших значних успіхів, стрімкого, ще дужчого зростання та нових захоплюючих перспектив!

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed