Фото 1Новий Рік – одне з найулюбленіших свят, яке очікують і весело святкують. Воно сповнене надіями на майбутнє. У новорічну ніч заведено загадувати бажання і заповітні мрії. Думається, що для іноземних громадян, слухачів підготовчого відділення нашого Університету, вже цього року деякі з омріяних бажань здійснились. Приїхавши на навчання до ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, громадяни Марокко, Йорданії, Туреччини, Палестини, Лівану та інших країн почали великий шлях до здобуття вищої освіти в Україні. Тут вони отримують не тільки необхідні знання і кваліфікацію з обраної спеціальності, а й долучаються до культури і традицій українського народу, який гостинно вітає їх на своїй землі.

29 грудня деканат по роботі з іноземними студентами і викладачі кафедри української і російської мов як іноземних організували для слухачів підготовчого відділення новорічне свято. В організації свята також допоміг Студентський клуб Університету.

Декан по роботі з іноземними студентами щиро привітала усіх присутніх з новорічними святами і побажала у новому році успішного навчання і насиченого приємними подіями цікавого студентського життя.

Який же Новий Рік без Діда Мороза (Ахмад Абусерієх, Йорданія), Снігурки (Севар Альравашдех, Йорданія) і новорічної ялинки! Учасники концертної програми свята та глядачі радісно вітали цих казкових героїв.

Фото 2Фото 3

Ведучі концерту (викладач Л. В. Сергійчук, ст. викладач О. В. Грінченко, Хамза Тімумі (Марокко) під гучні оплески запрошували виступаючих на сцену. Контцерна програма включала в себе завзяті новорічні вірші, жартівливі пісні, різноманітні інтерактивні конкурси.

Фото 4Фото 5

Слухачів підготовчого відділення привітали українські студенти, учасники фольклорного колективу «Дана», а також лауреат міжнародних конкурсів студент 4 курсу Пена Худайкулієв (Турменістан).

Фото 6

На вулиці за вікном похмура холодна груднева погода, а у концерній залі Університету затишна, дружня атмосфера свята, посмішки, жарти. Саме так і треба зустрічати Новий Рік!

Фото 7Фото 8Фото 10Фото 11

Alumni Banner2017

beketov 155

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет

АФИША Бекетов1