Викладачі кафедри ПМ і ІТ доц. Карпенко М.Ю., доц. Костенко О.Б. і доц. Дядюн С.В. 27.12.16р. зустрічалися зі студентами старших курсів Харківського радіотехнічного технікуму та виступали перед ними з презентацією нашого Університету та агітацією щодо вступу на його спеціальності.

Цей навчальний заклад відрізняється якісною підготовкою своїх випускників, з ним підписаний договір про співробітництво та вже декілька років нас зв'язують добрі стосунки. У липні 2016р. 58 випускників радіотехнічного технікуму подавали документи до вступу в наш Університет на спеціальності "Комп'ютерні науки" та "Системна інженерія".

Випускники радіотехнікуму 2017 року виявили інтерес до нашого Університету та зацікавленість щодо вступу та навчання на його спеціальностях. Ми бажаємо бачити їх у недалекому майбутньому у складі дружньої студентської сім'ї нашого Університету.

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed