1 122 грудня 2016 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова взяв участь у масовому профорієнтаційному заході «Шлях до професійного успіху» за підтримки Харківського районного центру зайнятості, який організовано з метою інформування про освітні можливості вишів та умов вступу до вищих навчальних закладів у 2017 році.

Представники вищих навчальних закладів Харківської області відвідали м. Мерефа, де на базі кіноконцертного залу «Супутник» зустрілися з понад 400 учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, майбутніми абітурієнтами університету.

У рамках акції було проведено презентацію освітньої, наукової та міжнародної діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. В даному заході університет презентувала провідний фахівець з профорієнтаційної роботи і працевлаштування випускників центру доуніверситетської освіти і кар’єри Ярош Олена Сергіївна.

З великим зацікавленням учнівська молодь дізналася про перелік актуальних напрямів і спеціальностей, студентське життя на факультетах, освітні програми, міжнародні проекти з обміну студентами та навчання за кордоном. Важливо зазначити, що матеріально-технічна база університету, сучасні лабораторії, програмне забезпечення сприяють розкриттю професійного і наукового потенціалу молоді. Для формування особистості важливими також є умови для проведення дозвілля: студентське самоврядування, студентський клуб, спортивний комплекс, а також школи розвитку за різними напрямами.

1 dzG3nH 423I2 R2Liy5TAes43 XhaCo3Eln24

Запрошуємо всіх бажаючих на зимовий День відкритих дверей, що відбудеться 11 лютого 2017 року о 9-30.

2016 12 14 Open Doors Day 17 02

Scopus Banner 01