1 122 грудня 2016 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова взяв участь у масовому профорієнтаційному заході «Шлях до професійного успіху» за підтримки Харківського районного центру зайнятості, який організовано з метою інформування про освітні можливості вишів та умов вступу до вищих навчальних закладів у 2017 році.

Представники вищих навчальних закладів Харківської області відвідали м. Мерефа, де на базі кіноконцертного залу «Супутник» зустрілися з понад 400 учнями 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, майбутніми абітурієнтами університету.

У рамках акції було проведено презентацію освітньої, наукової та міжнародної діяльності Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. В даному заході університет презентувала провідний фахівець з профорієнтаційної роботи і працевлаштування випускників центру доуніверситетської освіти і кар’єри Ярош Олена Сергіївна.

З великим зацікавленням учнівська молодь дізналася про перелік актуальних напрямів і спеціальностей, студентське життя на факультетах, освітні програми, міжнародні проекти з обміну студентами та навчання за кордоном. Важливо зазначити, що матеріально-технічна база університету, сучасні лабораторії, програмне забезпечення сприяють розкриттю професійного і наукового потенціалу молоді. Для формування особистості важливими також є умови для проведення дозвілля: студентське самоврядування, студентський клуб, спортивний комплекс, а також школи розвитку за різними напрямами.

1 dzG3nH 423I2 R2Liy5TAes43 XhaCo3Eln24

Запрошуємо всіх бажаючих на зимовий День відкритих дверей, що відбудеться 11 лютого 2017 року о 9-30.

дод 08 04 2017 баннер1

prof mecht 08.04.17

yv banner

турнир биология банер

beketov 155

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет