Л.М.Жванко17 - 20 травня 2016 pоку директор Українсько-польського культурно-освітнього центру професор Л.М.Жванко узяла участь у роботі Міжнародного Форуму «Демократичні цінності і права людини в умовах воєнного конфлікту», який відбувся у місті Кам’янець-Подільський.

Організаторами заходу виступили Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Українська соціальна академія.

Науковці з Кам’янця-Подільського, Києва, Харкова, Львова, Івано-Франківська та Риму обговорювали проблеми реального стану прав людини крізь призму суспільної етики і моралі та спроби окреслити перспективи для покращення регулювання і захисту цих прав державними нормами з метою об’єднати фрагментоване українське суспільство в єдине ціле. Професор Л.М.Жванко акцентувала увагу колег на проблемах внутрішньо переміщених осіб, поява яких стала результатом розв’язання проти України «гібридної війни», наголосила на закономірностях сприйняття суспільством та українською владою цієї нової соціальної групи.

Кожен із учасників форуму отримав сертифікат про участь, можливість публікації підготовлених статей у фаховому виданні та приємні враження від проведеної організаторами екскурсії старовинним Кам’янець-Подільським.

учасники Форуму

Анонси подій