rootwater haydamaka14-15 травня 2016 року на Харківщиніу парку культури та відпочинку "Зелений гай" пройшла Всеукраїнська патріотична вишкіл-гра « Козак-квест».

"Козак-Квест" - це патріотична вишкіл-гра, метою якої є загартування тіла та духу молоді, змагання між командами та відродження славних традицій Низового Війська Запорізького. У Всеукраїнській акції « Козак-квест», взяли участь понад 250 студентів з 18 ВНЗ м. Харкова. Активну участь у заході взяли і студенти нашого Університету.

Завдяки« Козак-квест», студенти змогли відчути себе справжніми козаками , вони протягом 5 годин долали перешкоди і показували свої знання історії. Козаки із гідністю і честю подолали такі завдання: " Боротьба навхрест", "Лава-на-лаву, " Стрільба з лука", "Бої на шаблях" , "Бої на списах", " Батіг", "Литаври" , "Страйкбол", " Інформаційна безпека", "Канатна дорога". Також пройшли підготовку з першої медичної допомоги. А у фіналі отримали смачний куліш і магнитики із фотографією своєї команди.

MOiN Ukrayni gerb Ed