07 izumrud 2016 312 квітня 2016 року студенти третього та другого курсу (групи А-2013-3, Арх БС-2014-2) факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва в рамках курсового проектування на основі договору про співпрацю між Університетом і інвестиційно-будівельною компанією «Авантаж» відвідали житловий комплекс клубного типу «Изумрудный город», який будується по вулиці Новгородській в місті Харкові. Безпосередньо на будівельному об'єкті викладачі кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища В.К. Лук'янович, Д.М. Гура, Г.В. Гамалєй та викладач кафедри будівельних конструкцій А.М. Сіроменко провели навчальне заняття. Дане заняття є вже третім заняттям, проведеним на будівельних майданчиках компанії «Авантаж».

Безпосередньо на об'єкті головний архітектор компанії С.А. Бушманов познайомив студентів з ходом будівництва об'єкту, особливостями його проектування, плануванням всіх типів квартир в будинку. Майбутні архітектори наочно побачили роботи зі зведення шостого поверху будівлі, виконання армованого міжповерхового поясу, зведення декоративних конструкцій на даху будівлі, проведення покрівельних робіт. Студенти познайомилися з застосуванням в будівництві 8-метрових попередньо-напружених залізобетонних плит перекриття та сучасної інженерією будинку. Велику увагу на занятті було приділено конструктивному рішенню секцій житлового комплексу. На численні запитання студентів відповідали головний архітектор, головний інженер, начальник будівельної дільниці, а також викладачі Університету.

Отримані знання на виїзному занятті, проведеному на будівництві житлового комплексу «Изумрудный город», будуть використані студентами в роботі над курсовими та дипломними проектами секційних житлових будинків.

01 izumrud 102 izumrud 2

03 izumrud 304 izumrud 2016

05 izumrud 2016 106 izumrud 2016 208 izumrud 2016 6

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Вступник 2018 слайдер

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 267 гостей та користувачі відсутні