DSC 0057 EditedВ Олімпіаді приймають участь 28 представників 17 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з: Вищого державного навчального закладу «Українська медична стоматологічна академія» (м. Полтава); Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет»; Запорізького національного технічного університету; Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова; Київського національного університету будівництва і архітектури; Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського «ХАІ»; Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»; Одеського державного екологічного університету; Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка; Таврійського державного агротехнологічного університету; Української інженерно-педагогічної академії; Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва; Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця; Харківського національного університету будівництва та архітектури; Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова; Харківського національного університету радіоелектроніки.

Всі іногородні учасники розміщені у готелі житлово-комунального коледжу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

У журі ІІ етапу Олімпіади працюють 12 осіб – провідні науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України.

DSC 0064 EditedDSC 0068 Edited

Олімпіада проводиться у два тури, які різняться складністю задач і розв'язанням у письмовій формі. В кожному турі студентам запропоновано 10-12 задач. Кожній задачі надається певна кількість балів. Студенти, які набрали найбільшу кількість балів у 1-му турі, будуть брати участь у 2-му турі. Переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика» будуть визначатись за підсумками 2-го туру.

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed