01 1Студентський Сенат – виконавчий орган студентського самоврядування, завданням якого є захист прав та інтересів студентів. Він є важливою сполучною ланкою між керівництвом університету і студентами і у своїй діяльності ставить перед собою завдання якнайкраще враховувати інтереси студентів, сприяти їх творчій, науковій, громадській діяльності. Тому вибори голови студентського сенату університету, продемонстрували активну участь студентів.

На конференції також були присутні : ректор, професор Бабаєв Володимир Миколайович, декани факультетів, голова первинної профспілкової організації студентів Угоднікова Олену Ігорівна,голова студентського Сенату з 2010 по 2013 роки Кайданник Оксана Борисівна.

Програма конференції включала наступне:

1. Вибори голови студентського Сенату університету (прямим таємним голосуванням)

2. Звіт голови студентського Сенату Вершиніної Дарини.

3. Голосування за голів факультетів.

4. Голосування за представників студентства в Вченій раді університету

5. Затвердження кошторису студентського самоврядування

Голова студентського Сенату Дарина Вершиніна детально звітувала за 2015-2016р та подякувала студентам за активну участь в громадському і культурному житті університету.

02 d2zCw0t0lJk03 FY4t4Kkza0s

04 gjTPEgLkeZM05 GnMdLLrgT90

06 hxHVJtZvQro

В ході прямого таємного голосування головою студентського Сенату стала студентка групи М ЕСЕ 2015-1 Гаруст Аліна Юріївна.

Новообраними головами факультетів та комісій стали:

голова факультету Транспортних систем та технологій Жадан Юлія Олексіївна;

голова факультету Інженерних мереж та екології міста Кравченко Владислав Олегович;

голова факультету Електропостачання і освітлення міст Олійник Аліна Валеріївна;

голова факультету Економіка та підприємництво Українцева Дарина Ігорівна;

голова факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Бало Дар’я Сергіївна;

голова факультету Будівельний Бортнік Валерія Едуардівна;

голова факультету Менеджменту Марченко Роман Костянтинович;

голова культурно-освітнього комітету Ісмаілов Фарид Сейфулла-оглі;

голова ревізійної комісії Бабенко Анна Михайлівна

Також делегати конференції підтримали представників студентів в вченій раді університету:

1.Представник іноземних студентів Ісмаілов Фарид Сейфулла-оглі

2.Представник студентського профкому Носоненко Олександра

3. Представник студентського профкому Корніенко Руслан

4.Представник ради молодих вчених Цвіркун Ярослав

5. Представник ради молодих вчених Українцева Дарина

6.Представник Студентського Сенату Гаруст Аліна

7. Представник Студентського Сенату Бортнік Валерія

Студенти затвердили кошторис на 2016 рік та виділити 125000 грн на конкурс бізнес-планів, детальну інформацію про конкурс можна знайти тут kname.biz/2016/03/konkurs-biznes-planiv/

Ректорат та студенти дякують Дарині Вершиніній за роботу, тазначний внесок в розвиток студентського самоврядування, яка зробила за час перебування на посаді голови Студентського Сенату

А новообрану голову Студентського Сенату – Гаруст Аліну, та голів Студентських Сенатів факультетів вітаємо з перемогою! Бажаємо вам результативної роботи на нових посадах, та сподіваємося, що ви будете гідно представляти інтереси студентства, та виправдаєтедовіру виборців.

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed