DSC01045 Edited17 березня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва урочисто була відкрита Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016», організаторами якої виступають: компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти та Національної академії педагогічних наук України.

Необхідно відзначити, що розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

Святковий настрій перед початком виставки створювали художні колективи Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Організаторів, учасників і гостей Сьомої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2016» з відкриттям привітали і виголосили найщиріші побажання: Олександр Співаковський, першийзаступникголови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти,президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України та НАПН України Василь Кремень, директор Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Наталья Вяткіна, директор компанії «Виставковий Світ» Світлана Рудько, виконавчий директор освітянських заходів Віталій Сокол.

DSC01047 EditedDSC01052 Edited

DSC01058 EditedDSC01064 Edited

Василь Кремень, президент Національної академії педагогічних наук України, наголосив: «Сьогодні – свято, але свято, в яке ми маємо попрацювати. За ці три дні, доки триватиме виставка, ми повинні якомога більше сприяти підвищенню пріоритету і значимості науки у нашій державі. Ми повинні рухатись вперед і вчитись готувати нову людину, людину інноваційно-розвинену, людину яка зможе забезпечувати конкурентність нашої держави».

Наталія Вяткіна, директор Інституту модернізації змісту освіти, зачитала лист від міністра освіти і науки Сергія Квіта і щиро запросила усіх присутніх до участі у заходах , які будуть проводитись за участі фахівців Інституту.

На виставці експозицію університету представляли проректор з наукової роботи Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова професор Харченко В.Ф., доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, к.т.н. Пан М.П., співробітники ОЦ „Мегаполіс”: Холодна Н.В. та доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, к.е.н. Гончарова З.В.

Під час проведення виставки «Сучасні заклади освіти – 2016» представники Університету знайомили потенційних абітурієнтів та їх батьків, колишніх випускників Університету, відвідувачів виставки з організацією навчального процесу, умовами прийому та досягненнями нашого навчального закладу.

Наш Університет приймав активну участь не тільки у роботі виставки, представивши експозицію, але й у конкурсах, які було організовано в рамках виставки.

У рамках виставки відбулась церемонія нагородження навчальних закладів — переможців рейтингових конкурсів.

В день урочистого відкриття наш Університет удостоєно Почесною нагородою у рейтинговому виставковому конкурсу Дипломом Гран-Прі „Лідер вищої освіти України”. За показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus вручено сертифікат „Якості наукових публікацій”.

Вітаємо ректора Бабаєва В.М. та колектив Університету з визначною винагородою і бажаємо миру, добра, оптимізму, плідної творчої праці, успіхів та подальших вагомих наукових і педагогічних здобутків.

MOiN Ukrayni gerb Ed