01 DSC 02751 вересня 2015 року відбулося урочисте посвячення студентів-першокурсників, що поступили на навчання за спеціальністю «Облік і аудит» факультету «Економіки і підприємництва» Університету.

Урочисте свято почалося із концерту-привітання на площі перед центральним корпусом Університету.

Перед присутніми виступили представники керівництва Університету: ректор – проф. В.М. Бабаєв, почетний ректор Л.М. Шутенко, перший проректор Г.В. Стадник, проректор із координації навчально-виховної роботи О.І. Малєєв та почесні гості свята.

02 DSC 019303 DSC 0197

У святкових привітальних словах Ректор привітав першокурсників зі вступом до студентської родини Університету, а також перелічив здобутки та майбутні перспективи розвитку Університету.

04 DSC 0247

Із щирими та теплими словами привітань та вдячності до Університету до першокурсників звернулися і випускники Університету та побажали всім цілеспрямованості, успішного навчання та незабутніх студентських років.

Творчі колективи також приготували всім присутнім чудове свято живої музики та прекрасних виступів талановитих співаків.

05 DSC 0190

Святкові заходи були продовжені в аудиторії 506 центрального корпусу. Де першокурсники познайомилися із деканом факультету «Економіка і підприємництво» проф. О.В. Соловйовим та заступниками декана – доц. В.О. Костюком та Д.В. Соколовим, а також представниками Профсоюзного бюро Університету.

06 DSC 622907 DSC 6241

Шановні наші студенти! Бажаємо Вам успіхів, оптимізму, радощів та високих оцінок, неповторних хвилин студентських років, підтримки рідних та професорсько-викладацького складу Вашої рідної кафедри – «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту»!!!

Бути студентом – це класно!

Бути студентом – краса!

Нехай справи йдуть чудово,

Вам ні пуху, ні пера!

Студенти – це такий народ,

Який не може без пригод,

А їх, до речі, вистачає:

Підступна сесія чекає

Чи причепився викладач –

Тоді уже хоч сядь та й плач…

Професія «Студент» – це класно,

Хоча, на жаль, короткочасно:

Десять семестрів чи п’ять років –

Оце для нас законні строки,

Тож ми від серця щирого всіх вітаємо:

Із Вашим днем! Із Вашим святом!

З 1-им Вересня! З Посвяченням у Студенти!!!

08 DSC 0351

Анонси подій