У забігах взяли участь більше 7 тис. чоловік, у тому числі представники багатьох міст України, а також бігуни із США, Греції, Йорданії, Ємену, Марокко, Австрії, Польщі, Німеччини, Росії.

01 1

Традиційно у змаганнях з бігу взяли участь керівники та представники виконавчих органів Харківської міської ради, районних адміністрацій, а також народні депутати. Зокрема, на різних дистанціях бігли: мер міста Генадій Кернес, директор КП «Міський інформаційний центр» Олександр Попов, заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, директор Департаменту земельних відносин Борис Баронін, директор Департаменту самоврядного контролю за використанням та охороною земель Максим Макарець, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Костянтин Курашов, депутат міськради Андрій Кудінов, народний депутат Валерій Писаренко та ін.

Вітаємо здобувача кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку Мельник Олену Олександрівну, яка зайняла ІІ місце серед учасників на дистанції 10 км.

02 203 304 405 5

06 607 7

Також, Мельник Олена стала переможцем в категорії «Біг» 2-го сезону Харківського соціального спортивного проекту «Я зможу!»

За вихід у фінал проекту в цій категорії з 17 січня по 21 березня боролися 27 харків'ян. Десять з них дійшли до фінішу і отримали право безкоштовно брати участь у ІІ Харківському Міжнародному марафоні. За перемогу учасники проекту змагалися на дистанції 10 км.

За підсумками змагань лідером проекту серед чоловіків став Станіслав Каплієнко.

Серед жінок лідером проекту стала Олена Мельник, яка одночасно посіла 2-е місце серед учасниць Харківського міжнародного марафону.