01 image00106 image00914 лютого 2015 р. на базі Університету проходив ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

В теоретичному і практичному етапах олімпіади прийняли участь 94 учня загальноосвітніх шкіл міста та області, з них: 38 учнів 10 класів та 56 з 11 класів регіону.

Результати олімпіади підведені 24 членами журі під головуванням проф., зав. кафедрою МРЕС Ф.В. Стольбергом у день проведення олімпіади: 10 клас - найбільшу кількість балів отримали учні Мерефянської школи, Утківської школи та Ліцею № 107 Київського р-ну; 11 клас - найбільшу кількість балів отримали учні Гімназії №1 та № 144 Київського р-ну та учень Балаклійської школи № 5.

Для 107 керівників команд (вчителів екології, біології, хімії та географії шкіл міста та області) деканом факультету Інженерних мереж та екології міст доц. Ткачовим В.О., зав. кафедрою Міських та регіональних екосистем проф. Стольбергом Ф.В. та ст. викладачем кафедри Телюрою Н.О. проведено VIІІ семінар «Науковий міст».

02 image00303 image005

04 image00705 image011

В рамках олімпіади та семінару ст. викладач Телюра Н.О. провела презентацію спеціальностей ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Всім присутнім були надані якісні інформаційні матеріали, підготовлені Центром довузівської підготовки та працевлаштування випускників та безпосередньо кафедрою Міських та регіональних екосистем.

Фотоальбом Олімпіади

VstupINFO