01 DSC 5107 Edited11 грудня 2014 року відбулося проведення відео-конференції керівництва факультету «Економіка і підприємництво» зі школами м. Харкова і Харківської області.

До усіх учасників зі словами привітання звернулася голова Студентського сенату Університету, магістр 5 курсу – Вершиніна Д.М.

З інформацією про історію розвитку та функціонування всього факультету, його освітньої діяльності, проведенні студентських дозвіль виступив декан факультету – проф. Соловйов О.В.

02 DSC 5110 EditedВін коротко охарактеризував основні новації вступної компанії 2015 року, розповів про всі можливі програми студентського самоврядування та тісного співробітництва із закордонними університетами.

03 DSC 5136Інтерес учасників зібрання було сфокусовано на виступі завідувача кафедри «Економіка підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» д.е.н. Димченко О.В. Проф. Димченко О.В. розповіла про наявні широкі можливості отримання економічної освіти за спеціальностями кафедри та її магістерськими програмами, про можливість проходження професійних тренінгів студентів та проходження практичної підготовки в навчальних закладах Італії та Чехії.

04 DSC 5133 EditedДалі до усіх учасників відео-конференції звернулася завідувач кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» д.е.н. Момот Т.В. Проф. Момот Т.В. відзначила основні аспекти навчання студентів за новим напрямом «Управління фінансово-економічною безпекою». Також проф. Момот Т.В. нагадала абітурієнтам про важливість внутрішньої мотивації до професійного самовизначення, розуміння власного професійного шляху та формування навичок щодо методів, способів, засобів обрання майбутньої професії.

З характеристикою призначення, основних досягнень та переваг функціонування Бізнес-інкубатору Університету перед учнями шкіл виступила Ромась Т.О.

Також виступили студенти магістри Бугайов Михайло та Гладка Ірина, вони поділились особистим досвідом навчання в університеті.

Учасникам зустрічі представники факультету «Економіка і підприємництво» побажали впевненості у собі, активності і цілеспрямованості на професійному шляху і висловили щиру подяку керівництву всіх навчальних закладів, що прийняли участь у відео-конференції.

05 DSC 5114 Edited06 DSC 5130 Edited07 DSC 5134 Edited08 DSC 5135

09 DSC 5138 Edited