01 DSC 0220У конференції прийняли участь декан містобудівельного факультету Т.Д. Рищенко, директор центру довузівської підготовки В.О. Мельман та завідуючі кафедр: містобудування, основ архітектурного проектування та рисунку, технології будівельного виробництва та будівельних матеріалів, міського будівництва, будівельних конструкцій, механіки ґрунтів, фундаментів та інженерної геології, геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна, теплохолодопостачання.

02 videokonf

На відеозв’язок вийшли: ЗОШ № 105, 131, 154, 55, 19, ДХШ №1 ім. І.Є. Рєпіна, Солоніцевська школа №2, Солоніцевський колегіум, Лозовська ЗОШ, Люботинська ЗОШ.

У рамках конференції майбутні абітурієнти дізналися про роботу містобудівельного факультету, його історію, напрями підготовки, спеціальності, магістерські прграми, а також про пакет додаткових освітніх послуг, які пропонуються в Університеті разом із стандартною навчальною програмою, а саме:

• можливість додаткової мовної підготовки;
  • участь у міжнародних проектах, навчання за кордоном (Словенія, Португалія, Італія);
  • проходження навчальних практик: Греція, Львів, Одеса;
  • можливість безкоштовного навчання у лабораторії ВІМ-технологій з отриманням сертифікату;
  • знання технологій мультиплікиції.

Крім цього абітурієнти дізналися, що у разі відмінного навчання вони мають можливість стати стипендіатами іменних академічних стипендій Університету: стипендії Почесного ректора Л.М. Шутенка, імені Бутенка Ю.І., імені О.М. Бекетова та від організацій та підприємств.

Учнів цікавили правила прийому до університету, наявність підготовчих курсів, місць у гуртожитках, питання працевлаштування та досугу, вартість навчання, програми творчого іспиту для майбутніх архітекторів, участь студентів у реальних проектах, лабораторне та інформаційне оснащення кафедр.

На всі питання школярі отримали вичерпні відповіді та були запрошені до Університету на «День відкритих дверей» 22.11.2014 р о 11.00. Під час зустрічі зі школярами на факультеті відбудеться майстер-клас за участі провідних фахівців Університету в галузі будівництва, архітектури, геоінформаційних систем, оцінки землі та нерухомого майна. Фркультет готує виставку проектів і художніх робіт студентів, та запрошує випускників школ та батьків.

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed