Вакансії:

  1. Компания ОВЕН, разработчик и производитель средств автоматизации, в связи с активным развитием проводит конкурс на должность «Телемаркетолог»

Neuvoo.com.ua

Neuvoo.com.ua - це онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших він індексує і збирає на одному порталі 100% вакансій країни і надає до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.

Український сервер роботи myJob.com.ua
Український сервер роботи myJob.com.ua. Вакансії і резюме. пошук роботи і співробітників. Розсилка. Робота в Україні і за кордоном.

"Харківський кур'єр"
"Харківський кур'єр": Лідер рекламних газет Східної України. Вакансії від кадрових агенств і приватних осіб, пошук роботи і ін.

Офіційний сайт рекламно-інформаційної газети "Прем'єр"
Офіційний сайт рекламно-інформаційної газети "Прем'єр". Оголошення всієї східної України - Харків, Донецьк, Запоріжжя, Полтава. Робота, нерухомість, авто і мото, побутові предмети, предмети для роботи, дозвілля і відпочинок, особисте життя, послуги. Щоденне оновлення інформації.

"Робота в Харкові"
"Робота в Харкові" - це безкоштовна Інтернет-служба пошуку роботи і підбору персоналу. Розміщення резюме і вакансій, а також доступ і пошук у базі даних сайту. Сторінки провідних кадрових агентств Харкова.

Пошук роботи (резюме) і вакансій на сервері RABOTA.com.ua
Пошук роботи (резюме) і вакансій на сервері RABOTA.com.ua. Пропозиції роботи від кадрових агентств і приватних осіб. Робота в Україні і за кордоном. Інформація про кадрові агенства України. Приклади складання резюме. Статистика з пошуку роботи на Україні - найбільш престижними вакансіями, заробітними платами.

Rabota.ria.ua
Пошук роботи та працівників за регіонами України, розміщення вакансій та резюме, трудове законодавство.

Rabotaplus.com.ua
Пошук роботи і підбір персоналу в Україні, Києві. Статті і поради шукачам роботи, розміщення резюме, вакансій, каталог й замовлення тренінгів.

Ukrjob.com
Пошук вакансій та резюме в Україні та за кордоном.

Ukrjob.net
База резюме, вакансій в Україні.

robotainua.com

Щоденно до 1 000 нових вакансій та резюме, пошук та розміщення оголошень, корисна інформація для тих, хто шукає роботу.

Jobselector.com
Пошук роботи та працівників у країнах СНД.

Job-portal.ru
Можна ознайомитись з вакансіями та резюме потенційних працівників, а також додати свою вакансію чи резюме. (Вакансії пропонуються в основному у Москві).

Kontakt.ru
Підбір персоналу у Росії, Україні, Білорусії, Балтійських країнах.

Job.ru
Вакансії за країнами СНД та Росії.

Works.com.ua
Вакансії в Україні.

Rabotana.ru
Пошук роботи, вакансії та резюме у країнах СНД та Росії.

superjob.ua

Вакансії за країнами СНД, Балтії та Росії.

Dion-inform.com
Вакансії за регіонами України.

MOiN Ukrayni gerb Ed