Вакансії:

  1. Компания ОВЕН, разработчик и производитель средств автоматизации, в связи с активным развитием проводит конкурс на должность «Телемаркетолог»

Neuvoo.com.ua

Neuvoo.com.ua - це онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших він індексує і збирає на одному порталі 100% вакансій країни і надає до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу.

Український сервер роботи myJob.com.ua
Український сервер роботи myJob.com.ua. Вакансії і резюме. пошук роботи і співробітників. Розсилка. Робота в Україні і за кордоном.

"Харківський кур'єр"
"Харківський кур'єр": Лідер рекламних газет Східної України. Вакансії від кадрових агенств і приватних осіб, пошук роботи і ін.

Офіційний сайт рекламно-інформаційної газети "Прем'єр"
Офіційний сайт рекламно-інформаційної газети "Прем'єр". Оголошення всієї східної України - Харків, Донецьк, Запоріжжя, Полтава. Робота, нерухомість, авто і мото, побутові предмети, предмети для роботи, дозвілля і відпочинок, особисте життя, послуги. Щоденне оновлення інформації.

"Робота в Харкові"
"Робота в Харкові" - це безкоштовна Інтернет-служба пошуку роботи і підбору персоналу. Розміщення резюме і вакансій, а також доступ і пошук у базі даних сайту. Сторінки провідних кадрових агентств Харкова.

Пошук роботи (резюме) і вакансій на сервері RABOTA.com.ua
Пошук роботи (резюме) і вакансій на сервері RABOTA.com.ua. Пропозиції роботи від кадрових агентств і приватних осіб. Робота в Україні і за кордоном. Інформація про кадрові агенства України. Приклади складання резюме. Статистика з пошуку роботи на Україні - найбільш престижними вакансіями, заробітними платами.

Rabota.ria.ua
Пошук роботи та працівників за регіонами України, розміщення вакансій та резюме, трудове законодавство.

Rabotaplus.com.ua
Пошук роботи і підбір персоналу в Україні, Києві. Статті і поради шукачам роботи, розміщення резюме, вакансій, каталог й замовлення тренінгів.

Ukrjob.com
Пошук вакансій та резюме в Україні та за кордоном.

Ukrjob.net
База резюме, вакансій в Україні.

robotainua.com

Щоденно до 1 000 нових вакансій та резюме, пошук та розміщення оголошень, корисна інформація для тих, хто шукає роботу.

Jobselector.com
Пошук роботи та працівників у країнах СНД.

Job-portal.ru
Можна ознайомитись з вакансіями та резюме потенційних працівників, а також додати свою вакансію чи резюме. (Вакансії пропонуються в основному у Москві).

Kontakt.ru
Підбір персоналу у Росії, Україні, Білорусії, Балтійських країнах.

Job.ru
Вакансії за країнами СНД та Росії.

Works.com.ua
Вакансії в Україні.

Rabotana.ru
Пошук роботи, вакансії та резюме у країнах СНД та Росії.

superjob.ua

Вакансії за країнами СНД, Балтії та Росії.

Dion-inform.com
Вакансії за регіонами України.

Магистратура2017

Стань будівельником

beketov 155

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет

Анонси подій