Положення про організацію дистанційного навчання в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

Норми часу

Ознайомитись з новинами, складом та іншими аспектами роботи Центру дистанційного навчання можна перейшовши за посиланням: cdn.kname.edu.ua.

 

На порталі Центру дистанційного навчання розташовані:

  • навчальні курси по роботі в системі дистанційного навчання Moodle, на платформі якої працює сайт ЦДН;
  • навчальні курси для дистанційного і самостійного вивчення з дисциплін, що викладаються.

У навчальних курсах студентам доступні:

  • робочі програми;
  • конспекти лекцій;
  • лабораторні роботи;
  • контрольні завдання;
  • тести;
  • отримані оцінки.

Робота на сайті ЦДН ХНУМГ вимагає реєстрації. Зареєструватися можуть студенти Університету всіх форм навчання. Перед реєстрацією необхідно ознайомитись з Правилами.

Центр дистанційного навчання проводить постійно діючі курси підвищення кваліфікації викладачів за темою «Удосконалення навчального процесу з використанням системи дистанційного навчання Moodle». На курсах навчаються викладачі, які бажають освоїти на професійному рівні створення і супровід навчальних курсів з використанням платформи Moodle. Тривалість курсу 120 годин - 2 місяці навчання. Форма навчання - дистанційна. За результатами навчання видається сертифікат ЦДН ХНУМГ та свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

ЦДН ХНУМГ випустив книгу "Робота в системі дистанційного навчання Moodle".

01 posobie cdo

Посібник адресовано тим, хто використовує СДН Moodle в процесі навчання, в першу чергу - викладачам, які займаються впровадженням інформаційних технологій у різні форми навчання та студентам.

Посібник складається з 3-х частин. У частині 1 «Робота з системою» описується інтерфейс Moodle і можливості користувачів. Ця частина книги призначена для всіх користувачів (викладачів і студентів). Частина 2 «Студентам - як працювати з курсом» містить рекомендації студентам по роботі з дистанційним курсом. Частина 3 «Можливості викладача» призначена, в першу чергу, викладачам дистанційних курсів. У ній докладно описані установки курсу, робота з його ресурсами і активними елементами, управління курсом. Окрема глава присвячена роботі з тестами.

Шифр книги в бібліотеці ХНУМГ - 681 (075) / А-67.

Завантажити книгу в форматі PDF. Архів ZIP. 8 MB

дод 08 04 2017 баннер1

prof mecht 08.04.17

yv banner

турнир биология банер

 олимпиада математикабанер

 

beketov 155

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет