Шановні співробітники та студенти університету!

Доводимо до вашого відома, що триває передплата періодичних видань на 2019 рік. Для визначення необхідності передплати періодики для навчального і наукового процесів просимо ознайомитися з «Каталогом видань України на 2019 рік»

Шановні пані та панове!

Запрошую Вас взяти участь у тренінгу по роботі з базою даних Scopus, який відбудеться 19.10.2018. Тренінг буде проходити у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова, у конференц-залі №1. Тренінг розпочнеться о 12-00 та триватиме близько однієї години.

12 жовтня у Центрі трансферу технологій «Мегаполіс» Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова відбулася урочиста презентація результатів реалізації студентського проекту «Зелений етюд», який став переможцем конкурсу «Креативний Харків 2.0: молодіжні ідеї для зростання».

Колектив кафедри дякує за участь в урочистостях і підтримку керівництво університету на чолі з ректором Володимиром Миколайовичем Бабаєвим, почесному ректору Леоніду Миколайовичу Шутенко і всім колегам, гостям і студентській молоді за участь в ювілейному заході.

Плідно і радісно в цю суботу пройшли заняття в Студії "Юних архітекторів" на новому місці по Куликівському узвізу, 11! Нова локація дозволяє освоювати такі будівельні матеріали, як глина і дерево.

Відео

Банер виборів

BOS банер

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

bannerPodkusry

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті Один гість та користувачі відсутні