Pisa-2018

17 травня 2018 року о 12:00 у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбудеться вручення цінних подарунків переможцям розіграшу для учасників міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018.

Відповідно до «Угоди про партнерство у проведенні міжнародного моніторингового дослідження якості освіти PISA-2018» між Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти та ХНУМГ ім. О.М. Бекетова з метою стимулювання активної участі учнівської та студентської молоді 03 травня 2018 року серед учасників дослідження був проведений розіграш подарунків (три ноутбуки).

З урахуванням аналізу кількісного складу учасників розіграш для міста Харкова і Харківської області проводився окремо: два подарунки для учасників міста та один – для області. Переможцями стали наступні заклади освіти: Окружний опорний заклад «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В. С. Колісника»; Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області; Харківський коледж Державного університету телекомунікацій.

*********

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова виступає ексклюзивним партнером у проведенні національного дослідження за програмою PISA, що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку. Міжнародне дослідження спрямоване на оцінювання освітніх систем різних країн світу та є важливою складовою в процесі побудови конкурентоспроможної системи освіти України. Україна офіційно приєдналася до міжнародного дослідження PISA в 2016 році.

До участі у заході запрошені: Олександр Леонідович Сидоренко – директор ХРЦОЯО, Лариса Георгіївна Карпова – директор Департаменту науки і освіти ХОДА, Ольга Іванівна Деменко – директор Департаменту освіти Харківської міської ради, учні закладів освіти-переможців.

Захід відбудеться: 17.05.2018 року (четвер), 12:00, Центр трансферу технологій «Мегаполіс», Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова (м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17).

bannerPodkusry

анкета для розміщення вакансії