Викладачі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова запрошуються на тренінг, який відбудеться 30 травня 2018 року о 10:15 годині у читальному залі №1 Бібліотеки.

Учасники тренінгу зможуть дізнатися про навчальні та просвітницькі можливості масових англомовних он-лайн курсів на прикладі відкритого масового англомовного онлайн-курсу з медіа-грамотності, поглибити свої знання з медіа-грамотності та набути навичок критичного мислення, ознайомитись з методикою фасилітації.

Фасилітатор курсу – старший викладач кафедри іноземних мов ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Бугаєва Вікторія Юріївна.

Участь безкоштовна. Всі учасники отримають сертифікати від Посольства США в Україні. Мова проведення тренінгу – англійська.

VstupINFO

Вступ до Бекетова